Bendrovė Nexans Power Accessories Germany GmbH, įsteigta 1958 m. Vokietijoje, yra el. kontaktinių aksesuarų žemos ir vidutinės įtampos elektros linijoms gamybos lyderis. Nuo 2002 m. priklauso Nexans kompanijai. Prieš kelioliką metų įmonė atidarė naujus filialus Bulgarijoje, Čekijoje ir Lietuvoje.

Pagrindiniai GPH klientai yra įmonės dalyvaujančios elektros tiekimo versle, tokios kaip elektros skirstomieji tinklai, elektrinės, elektros montavimo įmonės, pramonės įmonės ir panašiai. Taip pat geležinkelių sistemos, metro bei kitos.

Mes gaminame ir tiekiame tiesiai iš savo sandėlio platų el. kontaktinės armatūros asortimentą – presuojamus vamzdelius ir antgalius, kabelius iš vario ir aliuminio pagal DIN standartą iki 30kV, Ir varžtinius antgalius aliumininiams ir variniams kabeliams. Taip pat kuriame specialius gaminius netipiniams sprendimams, net ir tuo atveju kai užsakomų gaminių kiekis nėra didelis. Dėka ilgametės patirties GPH klientams siūlo pažangiomis technologijomis paremtus sprendimus.

Įmonė rūpinasi savo gaminių kokybe bei aplinkosauga, tą patvirtinta suteikti sertifikatai ISO 9001 bei ISO14000.